O firmie

Firma GooD GSM jest profesjonalną firmą zajmującą się naprawą urządzeń elektronicznych powszechnego użytku. Na przestrzeni lat naprawiliśmy kilka tysięcy urządzeń, co zaowocowało nie małym doświadczeniem. Pozwala nam ono szybko i fachowo zdiagnozować oraz usunąć usterki w urządzeniach które Państwo do Nas dostarczają. 
Poza wiedzą i doświadczeniem dysponujemy również profesjonalnym zapleczem technicznym.

'Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, cuda są bardziej czasochłonne'- jeśli Twój sprzęt był już w kilku serwisach i wszędzie słyszałeś że nie da się go naprawić, to dobrze trafiłeś! U Nas Twój sprzęt odżyje na nowo ! 

Wyróżnia nas profesjonalizm, konkurencyjne ceny oraz czas napraw. Dbamy o każdego klienta dzięki fachowej i miłej obsłudze. 
Zapraszamy do współpracy, dla stałych klientów atrakcyjne rabaty.


W odróżnieniu od konkurencji większość usług jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty, w której znajdą państwo pełen serwis m.in.:

- Telefonów komórkowych
- Nawigacji GPS
- Konsol do gier
- Laptopów, Notebooków, Tabletów
- Car Audio
- Komputerów klasy PC
- Aparatów cyfrowych
- Telewizorów i monitorów LCD / LED

 

Jako jedyni w okolicy oferujemy pełny serwis CHIŃSKICH TELEFONÓW oraz wymiany i naprawy układów BGA / SMD !Jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym kontrahentem. Zaufały nam tysiące klientów, zostań jednym z nich! Znajdź nas na największym krajowym serwisie aukcyjnym  

Zajmujemy się również sprzedażą (również części i akcesoriów):
- Komputerów
- Konsol do gier
- Nawigacji
- Telefonów komórkowych oraz tabletów
- Telewizji Satelitarnej oraz Cyfrowej Naziemnej (DVB-T)